KARAFF, möjligen Casimirsborgs Glasbruk, 1800-talets första hälft.

344373. KARAFF, möjligen Casimirsborgs Glasbruk, 1800-talets första hälft.

Höjd ca. 27 cm.

Propp troligen senare.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 27 cm.

Propp troligen senare.
Bruksslitage.

Antal besök: 3 921