SLAGLÅSGEVÄR, dubbelpipigt, ca 1850-tal.

3443735. SLAGLÅSGEVÄR, dubbelpipigt, ca 1850-tal.

Längd: 110cm.

Ålders- och kraftigt bruksslitage, laddstake saknas, sprickor, ej fungerande mekanism, lösa delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd: 110cm.

Antal besök: 1 037