upphöjd på vända ben, 89cm bred, 74cm hög.
allmänna märken och slitage, repor och skav på ytan.
Ange din plats för att se transportalternativ och priser.
19 Charles Industrial Estate, Stowmarket, Suffolk IP14 5AH Storbritannien