TEBORD, MAHOGNY, 1800-TAL.

3442714. TEBORD, MAHOGNY, 1800-TAL.

upphöjd på vända ben, 89cm bred, 74cm hög.

allmänna märken och slitage, repor och skav på ytan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

19 Charles Industrial Estate,
Stowmarket, Suffolk
IP14 5AH
Storbritannien

Placering
Rack 04
Antal besök: 87