3442387. KAFFEBRYGGARE/PERKULATOR, Krups/C3. 2000-tal.
Perkulator C3.
Kaffebryggare/espressomaskin, Krups.
Mått Krups 34 x 27, höjd 32 cm.
Krups med bruksslitage.
C3 obrukad i originalförpackning.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.