KAFFEBRYGGARE/PERKULATOR, Krups/C3. 2000-tal.

3442387. KAFFEBRYGGARE/PERKULATOR, Krups/C3. 2000-tal.

Perkulator C3.
Kaffebryggare/espressomaskin, Krups.
Mått Krups 34 x 27, höjd 32 cm.

Krups med bruksslitage.
C3 obrukad i originalförpackning.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Perkulator C3.

Krups med bruksslitage.

Antal besök: 1 258