SKOSTÄLL, "Kantra", böjträ, IKEA, 1990-tal.

3442372. SKOSTÄLL, "Kantra", böjträ, IKEA, 1990-tal.

Höjd ca 50 cm, bredd ca 67 cm, djup ca 41 cm.

Något vinglig
Fläckar, repor, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Något vinglig
Fläckar, repor, slitage.

Antal besök: 3 151