PELARBORD, trä, 1900-tal.

PELARBORD, trä, 1900-tal.
344217. PELARBORD, trä, 1900-tal.

Höj- och sänkbart. På fyrdelad fot. Saknar iläggsskiva.
Höjd i nedskruvat läge 62 cm.
Diameter ca 85 cm.

Bruksslitage, slagmärken, torrsprickor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd i nedskruvat läge 62 cm.
Diameter ca 85 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 586