ANTONI TÀPIES. ”Amnesty Llibertat”.

3442079. ANTONI TÀPIES. ”Amnesty Llibertat”.

Litografi
Signerad på järn. Tillverkad av Polígrafa i Barcelona 1976.
59x45 cm.

Böjmärken och fläckar.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Litografi
59x45 cm.

Böjmärken och fläckar.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 781