SKÅLAR, 2 st, keramik, Kina.

SKÅLAR, 2 st, keramik, Kina.
344180. SKÅLAR, 2 st, keramik, Kina.

Diameter ca 13 - 13,4 cm.

Slitage, sprickor, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 13 - 13,4 cm.

Slitage, sprickor, nagg.

Antal besök: 718