SLAGPISTOLER, Belgiska, 1800-tal.

3441415. SLAGPISTOLER, Belgiska, 1800-tal.

Längd: 16-23cm.

Ålders-och bruksslitage, defekta, ej fungerande mekanik.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd: 16-23cm.

Antal besök: 525