ENDRE NEMES. "Det kinesiska arvet". Färglitografi, signerad och daterad 1995. Numrerad 70/70.

34413. ENDRE NEMES. "Det kinesiska arvet". Färglitografi, signerad och daterad 1995. Numrerad 70/70.

71x46 cm.

Endre Nemes (1909–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

71x46 cm.

Endre Nemes (1909–1985)

Antal besök: 1 279