OLLE HJORTZBERG. akvareller, 2 stycken ihop, signerad OH, Tunis 1904.

344085. OLLE HJORTZBERG. akvareller, 2 stycken ihop, signerad OH, Tunis 1904.

bladstorlek 34 x 22 cm.

hål i bladet.

Olle Hjortzberg (1872–1959)

Gör en kostnadsfri värdering!

bladstorlek 34 x 22 cm.

hål i bladet.

Olle Hjortzberg (1872–1959)

Antal besök: 1 280