KANNA, koppar, märkt Carl W Andersson Göteborg.

344079. KANNA, koppar, märkt Carl W Andersson Göteborg.

Höjd ca 53 cm.

Bucklor, repor. Lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 53 cm.

Bucklor, repor. Lagningar.

Antal besök: 936