ALWYN CRAWSHAW (F. 1934).

ALWYN CRAWSHAW (F. 1934).
3440608. ALWYN CRAWSHAW (F. 1934).

Medelhavsscen
signerad (nere vänster), olja på pannå
24 x 29 cm.

Bra skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Medelhavsscen
24 x 29 cm.

Bra skick.

Antal besök: 273