ALWYN CRAWSHAW (FÖDD 1934).

ALWYN CRAWSHAW (FÖDD 1934).
3440607. ALWYN CRAWSHAW (FÖDD 1934).

'Trafalgar Square, London'
signerad (nere vänster), olja på pannå
24 x 29 cm.

Bra skick.

Tema

Pictures & Prints

Gör en kostnadsfri värdering!

'Trafalgar Square, London'
24 x 29 cm.

Bra skick.

Tema

Pictures & Prints

Antal besök: 336