THEO TOBIASSE. Färglitografi, signerade och numrerade Theo Tobiasse 7/200.

344056. THEO TOBIASSE. Färglitografi, signerade och numrerade Theo Tobiasse 7/200.

bladstorlek 57x77 cm
"Ruth, le bonheur de la mère"
Originalportfölj med textblad på hebreiska och engelska medföljer.

Ej examinerad ur ramen.

Theo Tobiasse (1927–2012)

Gör en kostnadsfri värdering!

bladstorlek 57x77 cm
"Ruth, le bonheur de la mère"

Ej examinerad ur ramen.

Theo Tobiasse (1927–2012)

Antal besök: 1 505