GLASFÖREMÅL, 7 st, bl.a Anna Örnberg, Kjell Engman.

344031. GLASFÖREMÅL, 7 st, bl.a Anna Örnberg, Kjell Engman.

Karaff Anna Örnberg, Strömbergshyttan signerad höjd 32 cm.
Vas Kjell Engman, Kosta signerad höjd 23 cm.
Karaff Classics höjd 29 cm.
Fat diameter 39 cm.
Stor skål Kosta Boda diameter 26 cm, samt blå skål och randig skål.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Karaff Classics höjd 29 cm.
Fat diameter 39 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 920