UNI DAVID ANDERSEN. Collier, silver, Norge.

3439622. UNI DAVID ANDERSEN. Collier, silver, Norge.

Längd 56 cm utan hänge
Stämplad Uni D-A Inv M.B. Norway 925 S Sterling.

Ytterst ringa bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 56 cm utan hänge

Ytterst ringa bruksslitage.

Antal besök: 491