”Röda tulpaner. Sissinghurst'
signerad (nere till vänster), olja på duk
86 x 90 cm
Proveniens: Anna-Mei Chadwick, med Mcgraths galleri, 64 Kings Road, Parsons Green. London SW6 4LT - Utställning Stokoe 1991.
” Artistens återförsäljningsrättigheter (ARR) kan gälla för detta parti”.
Bra skick.