MICHAEL STOKOE (FÖDD 1933).

MICHAEL STOKOE (FÖDD 1933).
3439476. MICHAEL STOKOE (FÖDD 1933).

”Röda tulpaner. Sissinghurst'
signerad (nere till vänster), olja på duk
86 x 90 cm

Proveniens: Anna-Mei Chadwick, med Mcgraths galleri, 64 Kings Road, Parsons Green. London SW6 4LT - Utställning Stokoe 1991.

” Artistens återförsäljningsrättigheter (ARR) kan gälla för detta parti”.

Bra skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

”Röda tulpaner. Sissinghurst'
86 x 90 cm

Bra skick.

Antal besök: 189