SKÅP, nyrenässans, 1880-tal.

SKÅP, nyrenässans, 1880-tal.
343911. SKÅP, nyrenässans, 1880-tal.

Skulpterad ek.
2 delat.
Längd 140 cm
Bredd 63 cm
Höjd 213 cm
Se även stolar samt bord i samma stil.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skulpterad ek.
2 delat.
Längd 140 cm
Bredd 63 cm
Höjd 213 cm

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 464