STOLAR, 14 st, nyrenässans, 1880-tal.

343905. STOLAR, 14 st, nyrenässans, 1880-tal.

(12+2)
Skulpterad ek.
Läderklädda ryggar samt sitsar.
Rygghöjd 105 cm
Sitthöjd 46 cm
Se även bord samt skåp i samma stil.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

(12+2)
Skulpterad ek.
Rygghöjd 105 cm
Sitthöjd 46 cm

Bruksslitage.

Antal besök: 1 227