Sidobord, Grete Jalk, Glostrup möbelfabrik.

3439040. Sidobord, Grete Jalk, Glostrup möbelfabrik.

Danmark, 1960-tal. Teak träram
ca H 48 cm x B 70 cm x D 70 cm.

Tecken på slitage är närvarande. Färgad på platser.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 240