ALEXANDRE FASSIANOS. FIGURKOMPOSITION MED RÖKANDE MÄN.

3438953. ALEXANDRE FASSIANOS. FIGURKOMPOSITION MED RÖKANDE MÄN.

Signerad, olja på duk 58,5x72 cm.

Ram med lättare skav.

Tema

Crafoord Curated

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram med lättare skav.

Tema

Crafoord Curated

Antal besök: 3 082