ALEXANDRE FASSIANOS. FIGURKOMPOSITION MED RÖKANDE MÄN.

3438953. ALEXANDRE FASSIANOS. FIGURKOMPOSITION MED RÖKANDE MÄN.

Signerad, olja på duk 58,5x72 cm.

Ram med lättare skav.

Tema

Crafoord Curated

Ram med lättare skav.

Tema

Crafoord Curated

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Clemenstorget 7
222 21 Lund
Sverige

Placering
Visningsrum 2
Antal besök: 2 025

Andra intressanta föremål