MATSALSGRUPP, 5 delar, samtida.

3438642. MATSALSGRUPP, 5 delar, samtida.

1 st bord:
Höjd: ca 73 cm
ca 150 x 91 cm
1 st iläggsskiva: ca 45 x 91 cm
4 st stolar
Höjd: ca 79 cm
Sitthöjd: ca 40 cm
ca 44 x 41 cm.

Gott bruksskick, smärre slitage förekommer.
Se foton.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st bord:
Höjd: ca 73 cm
ca 150 x 91 cm
4 st stolar
Höjd: ca 79 cm
Sitthöjd: ca 40 cm
ca 44 x 41 cm.

Se foton.

Antal besök: 403