BYRÅ, med stenskiva, gustaviansk stil 1900-tal.

343781. BYRÅ, med stenskiva, gustaviansk stil 1900-tal.

Bredd 61,5 djup 42, höjd 77 cm.

Slitage och repor.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor.

Nycklar saknas.

Antal besök: 781