ARMBANDSUR, dam, DKNY 3369, 2000-tal.

343779. ARMBANDSUR, dam, DKNY 3369, 2000-tal.

I orgonalföpapckning. Rostfritt stål. Armbandband av skinn. Urtavlans diameter 3 cm. Längd 22 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 988