FÄRGLITOGRAFIER m fl bilder, 7 st, 1800-tal.

343767. FÄRGLITOGRAFIER m fl bilder, 7 st, 1800-tal.

"Napoleon I", "Maréchal Suchet", "Gros" och "Moreau" i likartade ramar.
Yngre man vid kungliga palatset och G C von Döbeln i likartade ramar.
Elias Fries, stålstick.
Ramarnas yttermått mellan 24 x 18 och 29 x 20 cm.

Åldersslitage.
Fuktfläckar och lagerfläckar förekommer.
Ej examinerade ur ramarna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Elias Fries, stålstick.

Åldersslitage.
Ej examinerade ur ramarna.

Antal besök: 666