FIGURINER, 4 st, barn, porslin, Gräfenthal Thüringen, Tyskland, 1900-tal.

343763. FIGURINER, 4 st, barn, porslin, Gräfenthal Thüringen, Tyskland, 1900-tal.

Höjd 13-14 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13-14 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 104