FIGURIN i porslin, ballerina, Wallendorf, Tyskland.

343722. FIGURIN i porslin, ballerina, Wallendorf, Tyskland.

Ballerina snör sina skor
Höjd 19 cm
Stämplad W Germany, 1318/0.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ballerina snör sina skor
Höjd 19 cm
Stämplad W Germany, 1318/0.

Bruksskick.

Antal besök: 3 081