TAPETDÖRRSLÅS, dubbel låsning, 17/1800-tal.

343711. TAPETDÖRRSLÅS, dubbel låsning, 17/1800-tal.

Enligt uppgift inköpt på auktion i slutet av 1900-talet med proveniens kungliga Slottet.
Märkt ST.

Bruks- och åldersrelaterat slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt ST.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 657