WALTER KNOLL. Stort bord/matbord med tulpanbas, marmor, 1970-tal.

3436800. WALTER KNOLL. Stort bord/matbord med tulpanbas, marmor, 1970-tal.

Stort bord/matbord med tulpanbas, marmor, 1970-tal, konstruktion med en tulpanformad bas av vitlackerad metall och en oval marmorbordsskiva,
Mått ca.: Höjd 72 cm, B 170 cm, djup 99 cm.

Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, repor i marmor på platser, skyddande skikt delvis med mindre sprickor/skador saknas skruvar för att säkra bordsskivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Forumstraße 12
41468 Neuss
Tyskland

Placering
Showroom
Antal besök: 415