GOLVSPEGEL, förgylld, oskariansk, 1800-talets andra hälft, höjd 260 cm.

343662. GOLVSPEGEL, förgylld, oskariansk, 1800-talets andra hälft, höjd 260 cm.

2 små ben på 5 cm vardera tillkommer
Höjd 260, bredd 93 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 260, bredd 93 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 412