SILLBURK, porslin, Deco Helsingborg. 1950/60-tal.

343652. SILLBURK, porslin, Deco Helsingborg. 1950/60-tal.

Höjd 14,5 cm.

Bruksslitage, mikronagg på knopp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14,5 cm.

Antal besök: 4 386