KISTA. 1700-TAL.

KISTA. 1700-TAL.
3436199. KISTA. 1700-TAL.

Järnbeslag. Lockets insida med initialer B.J.D.R samt datering 1729. Fack. Längd: ca 139 cm. Höjd: ca 53 cm. Bredd: ca 53 cm.

Någon torrspricka. Bruks- och åldersslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
3436199. KISTA. 1700-TAL.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 368