SIDOBORD, 1960-/70-tal.

SIDOBORD, 1960-/70-tal.
3435920. SIDOBORD, 1960-/70-tal.

Underrede i lövträ. Svarttonad glasskiva. Längd ca 63, bredd 33, höjd 45 cm.

Ytslitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage. Repor och märken.

Antal besök: 335