KAMERA OCH OBJEKTIV, Olympus OM-1, 1900-tal.

3435687. KAMERA OCH OBJEKTIV, Olympus OM-1, 1900-tal.

Kamerahus, Olympus OM-1 med objektiv 50 mm
Objektiv Weistar, 55 mm
Objektiv, Expert 135 mm
2 mellanringar, Pagor,12 och 36 mm
1 kameraväska, Loewpro ca 22 x 30 x 12 cm
Diverse tillbehör.

Bruks- och ytslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Objektiv Weistar, 55 mm
Objektiv, Expert 135 mm
Diverse tillbehör.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 289