TERRIN med SKÅLAR 12 st, keramik, bland annat Pillivuyt.

343565. TERRIN med SKÅLAR 12 st, keramik, bland annat Pillivuyt.

Terrin med lock, diameter ca 23,5 cm.
12 skålar, diameter ca 11 cm.

Lock med nagg. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 skålar, diameter ca 11 cm.

Lock med nagg. Bruksslitage.

Antal besök: 3 164