DAMEJEANNE samt BRYGGERIFLASKOR, 5 st, 1900-talets första hälft.

343549. DAMEJEANNE samt BRYGGERIFLASKOR, 5 st, 1900-talets första hälft.

Bryggeriflaskor med patentkorkar i porslin. Höjd 43,5 - 45 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 486