VAS, keramik, "Gouda", Holland, 1900-talets första hälft.

3435296. VAS, keramik, "Gouda", Holland, 1900-talets första hälft.

Märkning: 922, signerad
Höjd ca 21 cm.

Nagg på fot, glasyrsprickor på mynning.

Märkning: 922, signerad
Höjd ca 21 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Norra Strandvägen 1
47334 Henån
Sverige

Placering
Hylla 14
Antal besök: 24

Andra intressanta föremål