SKÅLAR, 2 st. Kristall, Orrefors samt Bertil Vallien för Boda/Åfors.

343509. SKÅLAR, 2 st. Kristall, Orrefors samt Bertil Vallien för Boda/Åfors.

Skål Orrefors, diameter 19, höjd 11
Skål Boda, signerad B Va Åfors, samt numrerad, diameter 18, höjd 14,5 cm.

Repor på skålarnas undersida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor på skålarnas undersida.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 968