ARMBANDSUR, herr, Omega, Automatic Seamaster Calendar, 1950-tal.

343481. ARMBANDSUR, herr, Omega, Automatic Seamaster Calendar, 1950-tal.

Herrarmbandsur med stålboett. Stavindex och datumvisare.
Diameter 3,3 cm (exklusive krona)
Brunt läderband. Märkt Omega.
Längd 23 cm.
Ur märkt Omega Automatic Seamaster Calendar, Seamaster Waterproof.

Bruksskick.
Färgsläp på urtavlan.
Ej funktionstestad.
Läderrem med bruksslitage.
Fungerar enligt uppgift från inlämnaren.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brunt läderband. Märkt Omega.
Längd 23 cm.

Bruksskick.
Färgsläp på urtavlan.
Ej funktionstestad.
Läderrem med bruksslitage.

Antal besök: 1 537