343447. RACERCYKEL, "Chesini Precision", 1900-talets senare hälft.
Fälgar 25 tum, Blåvit ram.
Förvaringsväska på löst stativ.
Etikettmärkt: "Byggd av Sportcenter, Södertälje".
Bruks- och åldersslitage. Saknar cykelstöd.
Ej genomgången.
Nyckel/nycklar finns.