K. GUSTAF STRANDBERG. Olja på duk, "sjöbodar" signerad.
343440. K. GUSTAF STRANDBERG. Olja på duk, "sjöbodar" signerad.
33 x 40 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
33 x 40 cm.
Herrljunga Auktionsverk
5 473