BRANDSLANGSMUNSTYCKEN (2) samt TRÄHYVLAR (3), 1900-tal.

343415. BRANDSLANGSMUNSTYCKEN (2) samt TRÄHYVLAR (3), 1900-tal.

Munstycken i koppar, längd 61 cm.
Längsta hyvel 60 cm.

Slitage, märken, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längsta hyvel 60 cm.

Slitage, märken, bucklor.

Antal besök: 690