TÅGSET, "Der blaue Zug", Lehmann Gross Bahn, 1900-talets andra hälft.

343403. TÅGSET, "Der blaue Zug", Lehmann Gross Bahn, 1900-talets andra hälft.

Stort format. Tåg, vagnar, figurer, rälsdelar, transformator. I originalkartonger.

Smärre bruksslitage. 1 figur saknar ena armen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 902