VASER, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal.

3433965. VASER, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal.

Höjd 36, diameter 18 cm.

Bruksskick, ytslitage, nålstick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 36, diameter 18 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Spritfabriken
Fabriksgatan 2
254 74 Ödåkra
Sverige

Placering
V4 - Vitrinskåp 4
Antal besök: 63