Borstad metall. 18 ljuspunkter. Längd ca 90 cm, justerbar höjd.
Bruksslitage. Repor och märken. Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.
Ange din plats för att se transportalternativ och priser.