Lös glasplatta med rundade hörn och fasettsnitt. Matt och ljust guldpläterad, relieferad fyrbensram med krökt diagonalt stöd
ca L 74,5 cm, B 74,5 cm, H 51,5 cm.
tecken på slitage. Repor och spår av gnidning på platser.
Ange din plats för att se transportalternativ och priser.
Hamburg - Bahrenfeld Gasstraße 4b 22761 Hamburg Tyskland