SATSBORD, 3 delar, teak/bok, 1900-talets mitt.

3433645. SATSBORD, 3 delar, teak/bok, 1900-talets mitt.

Längd 49, bredd 37, höjd 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 413