SOFFA, tresits, 1950-tal.

SOFFA, tresits, 1950-tal.
343362. SOFFA, tresits, 1950-tal.

Klädd i randigt tyg. På fyra ben av trä.
Längd ca 200 cm.
Sitthöjd 38 cm.

Bruksslitage, fläckar samt en större fläck, urindoft (har behandlats med luktborttagningsspray).

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 200 cm.
Sitthöjd 38 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 086