SALVADOR DALÍ. "Peace Menorah".

3433336. SALVADOR DALÍ. "Peace Menorah".

Brons, höjd inkl sockel 35 x 24 cm. Signerad Salvador Dali, numrerad 57/100 samt daterad 1981.

God kondition.

Salvador Dalí (1904–1989)

Tema

Selected Sculptures

Gör en kostnadsfri värdering!

God kondition.

Salvador Dalí (1904–1989)

Tema

Selected Sculptures

Antal besök: 2 239